🚀 Získejte 1250 Kč do věrnostního programu!

Dní
Hod
Min
Sek

🌷 Jarní akce 1+1 ZDARMA! 🌷

Dní
Hod
Min
Sek
Zvýhodnené Vianočné balíčky! K nákupu nad 100 € darček v hodnote min. 20 €.
Dní
Hod
Min
Sek

Nano Purity – dezinfekční aroma olej s nano technologií

Od: 2 199 

Aroma olej s vysokým obsahem certifikovaného dezinfekčního prvku a nano částic. S intenzivní vůní čistoty.
Účinkuje na bakterie, viry, spory a plísně (včetně koronaviru). Je určený na používání v originálních difuzérech AlfaPureo.
Zabezpečí okamžitou dezinfekci vzduchu a všech povrchů. Je určený k používání v prostorech bez přítomnosti lidí! Olej o objemu 200 ml vydrží minimálně na 6 měsíců užívání do 100 m2.

Za nákup získáte 2199-25299 Bodů, které můžete použít jako slevu na další nákup. Více informací.
Za nákup získáte 2199-25299 Bodů, které můžete použít jako slevu na další nákup. Více informací.
Přidat na seznam přání

Do této vonné kompozice bylo na základě chemické reakce přidané větší množství dezinfekčního prvku spolu s patentovanou kombinací nano částic.

Tato kombinace ničí bakterie, viry, spory a plísně. Bakterie a viry mají svůj „ochranný štít“, který dezinfekce podpořená nano částicemi stoprocentně eliminuje.

Vzhledem k vyšší koncentraci dezinfekčního prvku a také proto, že zatím nebyl prozkoumaný dopad nano částic na lidský organismus, je potřeba, aby se tento aroma olej používal výhradně bez přítomnosti lidí!

To je možné zabezpečit díky originálním difuzérům AlfaPureo, které mají nastavitelný počítačový panel a dokážou naprogramovat spuštění dezinfekce na předem zvolený čas a intenzitu.
Doporučujeme použití i prostřednictvím vzduchotechniky. Dojde tak nejen k důkladné dezinfekci vzduchu a povrchů, ale také k dezinfekci rozvodů ve vzduchotechnice, které jsou často množírnou patogenů.

Prostřednictvím originálních aroma difuzérů se olej zatomizuje a částečky vůně o velikosti několik mikrometrů se dostanou do vzduchu. Tam dochází k vypařování dezinfekčního prvku a jeho přeměně na plyn. Díky rozpínavosti plynů se dostanou částice dezinfekce do všech částí místnosti.

Tato dezinfekce má svoje uplatnění zejména v rizikových prostředích jako jsou čekárny u lékářů a lékárny. Velmi užitečná je v prostorech, kde se pohybuje větší množství lidí jako jsou nákupní centra, hotely nebo prostředky veřejné dopravy. Je ideální na zabezpečení nepřetržité dezinfekce sanitárních zařízení na veřejných toaletách. Ve výrobních halách pak může pomoct k snížení nemocnosti zaměstnanců.
Samozřejmostí je, že dokáže vydezinfikovat a provonět vzduch v každém bytě, autě a kanceláři.

 

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Typ vůně:

100 ml, 20 ml, 200 ml, 500 ml, 5000 ml

Přihlášení

Vaše benefity

Registrace

Přihlášení

Prihlásenie

Registrace

Zvolte si přihlašovací jméno a zadejte svůj e-mail. Vygenerujeme heslo a zašleme vám ho na vaši e-mailovou adresu.

Please accept the Terms and Conditions to proceed.

Výhody registrace:

0