o společnosti

Alfapureo

Profesionální aromatizování a dezinfikování vzduchu a povrchů prostřednictvím difuzérů a aroma olejů.

Aroma olej s dezinfekcí, která působí v celém prostoru Vašeho interiéru.

Napadlo nás vytvořit aroma olej s dezinfekcí. Čelili jsme ze začátku spoustě překážkám, obávali jsme se toho, jak dlouho potrvá výzkum a testování, ale hledali jsme možnosti. Netrvalo to dlouho a podařilo se nám spojit s Michalem Bartošovičem, specialistou na dezinfekce. Michal se dlouhodobě zabýval výzkumem nových možností dezinfekce v potravinářském průmyslu.

Díky jeho patentu na dezinfekci jsme vytvořili unikátní produkt – aroma olej spojený s dezinfekcí, která působí v celém prostoru místnosti. Standardní dezinfekce při rozprašování do vzduchu dopadnou na zem. Naše technologie se skrze studenou difuzi dostane do celého prostoru a působí proti virům, bakteriím i plísním. Tak začala nová etapa naší firmy.

Jana Miškeje
Founder

Jana Miškeje
Founder

Náš příběh

Inspirace myšlenkou
scent marketingu

Během setkání s přáteli ze zahraničí jsem se inspirovala myšlenkou scent marketingu a založila firmu New Aroma, později také Alfapureo. Mým cílem bylo poskytovat profesionální aromatizování prostor. Po 15 letech v zaměstnání jsem toužila po změně a nové výzvě v životě. Rozjet své vlastní podnikání v oblasti aroma marketingu, který je na Slovensku stále na úplném začátku, se ukázalo jako ideální volba. Firma postupně rostla, získávali jsme nové partnery a začali jsme expandovat do zahraničí.

V březnu 2020 přišla koronavirová krize, která zasáhla i nás. Zájem o aroma oleje prudce klesl a my řešili, jak dlouho vydržíme propad objednávek. Vzali jsme to jako výzvu a začali hledat nová řešení. Položili jsme si otázku, jak může naše firma během koronavirové pandemie pomoci ostatním. A v ten moment to přišlo.

Inovativní technologie dezinfikování vzduchu.

Hledáte další informace, které jste tady nenašli? Nebo potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

New Aroma Home

Špeciálna línia dezinfekčných difuzérov navrhnutá pre domácnosti.

Dizajn, ktorý sa hodí do každého bytu a domu, obývačky aj kuchyne, do kúpeľní aj samostatných WC. Príjemná aróma, ktorá chráni vás aj vašich hostí. S pokrytím plochy do 100 m².

New Aroma Biznis

Séria profesionálnych výkonných difuzérov navrhnutá pre biznis prevádzky.

Ideálne pre hotely, nákupné centrá a predajne, kancelárie a recepcie, výrobné a logistické haly, firemné šatne a WC, telocvične a fitnescentrá, nemocnice alebo školy. S pokrytím plochy až do 15 000 m³.