🚀 Získejte 1250 Kč do věrnostního programu!

Dní
Hod
Min
Sek

🌷 Jarní akce 1+1 ZDARMA! 🌷

Dní
Hod
Min
Sek
Zvýhodnené Vianočné balíčky! K nákupu nad 100 € darček v hodnote min. 20 €.
Dní
Hod
Min
Sek
o společnosti

Alfapureo®️

Profesionální aromatizace a dezinfekce vzduchu a povrchů pomocí difuzérů a aroma olejů.

Jana Miškeje
Founder

Jana Miškeje
Founder

náš příběh

Inspirováno myšlenkou
scent marketingu.

Při setkání s přáteli ze zahraničí mě nadchla myšlenka marketingu vůní a založila jsem společnost AlfaPureo s.r.o., která poskytuje profesionální aromatizaci prostor. Po 15 letech zaměstnání jsem zatoužila po změně a nové životní výzvě. Založení firmy bylo ideální, protože obor aroma marketingu je na Slovensku teprve v plenkách. Naše firma se postupně rozrůstala, získávali jsme nové partnery a začali jsme expandovat do zahraničí.

Přišel březen 2020 a korunová krize zasáhla i nás. Stáli jsme před dilematem, jak dlouho dokážeme vydržet pokles objednávek, protože zájem o aroma oleje prudce klesal. Změnili jsme přístup a začali hledat nová řešení této krize. Položili jsme si otázku: Jak může naše společnost pomoci ostatním v korunové krizi? A tehdy to přišlo.

Aroma olej s dezinfekcí, který působí prostorově.

Napadlo nás vytvořit aromatický olej s dezinfekčním účinkem. Ale jak dlouho bude výzkum trvat? Testování? Navzdory překážkám jsme hledali možnosti a podařilo se nám spojit s Michalem Bartošovičem, specialistou na dezinfekci, který se dlouhodobě zabývá výzkumem nových možností dezinfekce v potravinářském průmyslu.

Díky jeho patentu na dezinfekci jsme vytvořili unikátní produkt – aroma olej v kombinaci s dezinfekcí, která funguje prostorově. Standardní dezinfekční prostředky při rozprašování do vzduchu padají k zemi, naše technologie se díky studené difúzi dostává do celého prostoru a působí proti virům, bakteriím a plísním. To znamenalo pro naši společnost začátek nové etapy.

Inovativní technologie dezinfekce vzduchu.

Hledáte další informace, které jste na stránkách nenašli, nebo potřebujete pomoc? Kontaktujte nás.

Přihlášení

Vaše benefity

Registrace

Přihlášení

Prihlásenie

Registrace

Zvolte si přihlašovací jméno a zadejte svůj e-mail. Vygenerujeme heslo a zašleme vám ho na vaši e-mailovou adresu.

Please accept the Terms and Conditions to proceed.

Výhody registrace:

0