jak to funguje

Dezinfekce vzduchu a povrchů

Základem jsou difuzéry Alfapureo (by New Aroma) se zabudovaným atomizérem v kombinaci s biocidními aroma oleji, které se po zatomizování šíří interiérem.

Dezinfekce vzduchu a povrchů

Atomizace biocidního oleje pomocí difuzéru

Technologie preventivní dezinfekce vzduchu a povrchů je založená na použití atomizovaného biocidního oleje v interiéru, a to pomocí difuzérů. Do nádoby difuzéru se nalije speciální biocidní olej Alfapureo (by New Aroma) a každý si podle sebe nastaví požadované intervaly a intenzitu vůně.

Difuzéry nepotřebují žádnou údržbu navíc, ani personál, který by dezinfekci musel manuálně vykonávat. Všechno obstará zabudovaný ovládací panel, který pracuje na základě zadaných intervalů a intenzity. Toto nastavení je možné kdykoliv změnit.

Atomizovaný biocidní olej, který se šíří místností, eliminuje bakterie a viry přímo ve vzduchu. Čím méně patogenů se v interiéru nachází, tím je riziko šíření nákazy nižší. Manipulace s tímto typem dezinfekce je velmi jednoduchá a hodí se do každého typu firemních či obchodních prostor. Přípravky jsou zdravotně nezávadné, proto difuzér může dezinfikovat a aromatizovat interiér v době, kdy se v obchodě/firmě nacházejí lidé. Objem biocidního oleje vydrží v průměru 2 – 6 měsíců. Záleží na typu difuzéru a zvolené intenzitě.

Zdravotně nezávadné aroma oleje

Vůně a dezinfekce v jednom

Nezanechává mastné skvrny

Když se po spuštění difuzéru začne atomizovaný olej šířit místností, eliminuje bakterie a viry přímo ve vzduchu.

Jednoduchá údržba a manipulace

Designové provedení difuzérů

Bezproblémové používání v běžném provozu s lidmi

Laboratorní testování

Snížení množství patogenů ve vzduchu až o 40%

Technologie dezinfikování vzduchu pomocí difuzérů a biocidních olejů je inovativní novinka. Dezinfikování není pouhým okem viditelné, a proto jsme se kvůli tomu ze začátku na trhu setkávali s nedůvěrou. K prokázání biocidní účinnosti bylo potřeba velké množství testování. A to jak v laboratořích, tak v terénu. Testování v terénu probíhalo buď spádovou metodou, kdy se porovnávaly hodnoty patogenů na Petriho miskách, nebo pomocí aeroskopie. Speciální přístroj aeroskop při této metodě nasával z místnosti mikroorganismy, které následně vyhodnocoval. Naměřené výsledky ukazovaly snížení patogenů až o 40 %. Opakované testování tyto výsledky potvrdilo.

New Aroma Home

Špeciálna línia dezinfekčných difuzérov navrhnutá pre domácnosti.

Dizajn, ktorý sa hodí do každého bytu a domu, obývačky aj kuchyne, do kúpeľní aj samostatných WC. Príjemná aróma, ktorá chráni vás aj vašich hostí. S pokrytím plochy do 100 m².

New Aroma Biznis

Séria profesionálnych výkonných difuzérov navrhnutá pre biznis prevádzky.

Ideálne pre hotely, nákupné centrá a predajne, kancelárie a recepcie, výrobné a logistické haly, firemné šatne a WC, telocvične a fitnescentrá, nemocnice alebo školy. S pokrytím plochy až do 15 000 m³.