Naše produkty na mezinárodním veletrhu AquaTherm

Poprvé jsme naše produkty v oblasti vzduchotechniky a rekuperace ve formě profesionálních aroma atomizérů představili na odborném veletrhu AquaTherm. Jednalo se o novinku na trhu, která je určena jako doplňkový sortiment ke vzduchotechnice.

Aroma atomizér je elektronické zařízení, které se montuje na koncový přívod vzduchu do místnosti. Atomizér obsahuje nádobu na aroma olej, který je pomocí trysky rozptylován ve formě atomů do potrubí a proudem vzduchu rovnoměrně distribuován do celého prostoru. Výsledkem je tak dokonalá výměna vzduchu, který je nejen zahřátý, zchlazený nebo zvlhčený a příjemně voní.

„Naši voňavou inovaci jsme na veletrhu představili a konzultovali s předními světovými výrobci vzduchotechnických zařízení a s radostí můžeme říci, že byli touto myšlenkou nadšeni. S několika montážními firmami plánujeme rozvíjet spolupráci“, říká Ing. Jana Šefrániková, zakladatelka společnosti.

„Montážní a servisní firmy také aromatizaci ocenily a to zejména z toho důvodu, že u starších vzduchotechnických rozvodů se často setkávají se zápachem. Náš neutralizér pachů jim proto pomůže vyřešit i tento problém.“, dodává Jana.

Aromatizaci lze využívat na zvýšení prodeje v showroomech, obchodních provozech, hotelích a restauracích. V bytech a rodinných domech slouží na vytvoření dokonalé atmosféry. Aroma oleje od společnosti Alfapureo (by New Aroma) jsou vyráběny na Slovensku, jsou antialergické a zcela zdravotně nezávadné.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

New Aroma Home

Špeciálna línia dezinfekčných difuzérov navrhnutá pre domácnosti.

Dizajn, ktorý sa hodí do každého bytu a domu, obývačky aj kuchyne, do kúpeľní aj samostatných WC. Príjemná aróma, ktorá chráni vás aj vašich hostí. S pokrytím plochy do 100 m².

New Aroma Biznis

Séria profesionálnych výkonných difuzérov navrhnutá pre biznis prevádzky.

Ideálne pre hotely, nákupné centrá a predajne, kancelárie a recepcie, výrobné a logistické haly, firemné šatne a WC, telocvične a fitnescentrá, nemocnice alebo školy. S pokrytím plochy až do 15 000 m³.