🚀 Získejte 1250 Kč do věrnostního programu!

Dní
Hod
Min
Sek

Akce difuzér eMotion + náhradní náplně 1 + 2 ZDARMA

Zvýhodnené Vianočné balíčky! K nákupu nad 100 € darček v hodnote min. 20 €.
Dní
Hod
Min
Sek

Bytové parfémy

Produktů: 8

 • Přidat na seznam přání
  Od: 359 

  Bytový parfém Soft Cotton

  Luxusní bytová vůně s tradiční vůní čistoty, jemné bavlny a svěží máty. Oživte celý svůj domov multifunkčním parfémem ve spreji. Osvěží vzduch v celém bytě, zlepší kvalitu vašeho spánku a osvěží váš šatník.

  (11)
 • Přidat na seznam přání
  Od: 359 

  Bytový parfém White Flower

  Luxusní bytový parfém s pudrovou vůní bílých květů a bílého čaje. Oživte celý svůj domov multifunkčním parfémem ve spreji. Osvěží vzduch v celém bytě, zlepší kvalitu vašeho spánku, osvěží váš šatník.

  (11)
 • Přidat na seznam přání
  Od: 359 

  Bytový parfém Light Citrus

  Luxusní bytový parfém s ovocně-květinovou vůní citrusů, pižma a cedrového dřeva. Oživte celý svůj domov bytovým parfémem ve formě multifunkčního spreje. Osvěží vzduch v celém bytě, zlepší kvalitu vašeho spánku a osvěží váš šatník.

  (6)
 • Přidat na seznam přání
  Od: 359 

  Bytový parfém Gentle Man

  Luxusní bytový parfém s kořeněnou pánskou vůní s hřejivým dřevitým základem. Oživte celý svůj domov bytovým parfémem v podobě multifunkčního spreje. Osvěží vzduch v celém bytě, zlepší kvalitu vašeho spánku a osvěží váš šatník.

  (4)
 • Přidat na seznam přání
  Od: 359 

  Bytový parfém Spirit of Dubai

  Luxusní bytová vůně s orientální vůní jantaru, santalového dřeva, koření a pižma. Oživte celý svůj domov bytovým parfémem ve formě multifunkčního spreje. Osvěží vzduch v celém bytě, zlepší kvalitu vašeho spánku a osvěží váš šatník.

  (8)
 • Přidat na seznam přání
  599  s DPH

  Bytový parfém Kaskady 200 ml

  Luxusní bytový parfém se zelenou a svěží vůní čerstvě posekané trávy a šťavnatého aloe. Oživte celý svůj domov multifunkčním parfémem ve spreji. Osvěží vzduch v celém bytě, zlepší kvalitu vašeho spánku a osvěží váš šatník. Objem: 200 ml

  Hodnocení 0 z 5
 • Přidat na seznam přání
  750  s DPH

  Dárkový poukaz 750 CZK

  Neumíte se rozhodnout, jaký dárek vybrat k narozeninám, měninám, Vánocům nebo jen tak? Obdarujte svého blízkého dárkovým poukazem.

  Dárková poukázka Vám přijde elektronicky do mailu a následně i v papírové podobě poštou v elegantní zlaté obálce. Poštovné je ZDARMA.

  Hodnocení 0 z 5
 • Přidat na seznam přání
  Od: 359 

  Bytový parfém Soft Cotton NEW

  Vynovená vůně Soft Cotton New – tento luxusní bytový parfém s jemnou bavlnou a svěží mátou, nyní s aktivním neutralizérem pachů, oživí tvůj domov. Luxusní bytová vůně s tradiční vůní čistoty, jemné bavlny a svěží máty. Oživte celý svůj domov multifunkčním parfémem ve spreji. Osvěží vzduch v celém bytě, zlepší kvalitu vašeho spánku a osvěží váš šatník.

  Hodnocení 0 z 5

Přihlášení

Vaše benefity

Registrace

Přihlášení

Prihlásenie

Registrace

Zvolte si přihlašovací jméno a zadejte svůj e-mail. Vygenerujeme heslo a zašleme vám ho na vaši e-mailovou adresu.

Please accept the Terms and Conditions to proceed.

Výhody registrace:

0